Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості.
Інспекція з благоустрою нагадує: всі суб’єкти благоустрою незалежно від форм власності та підпорядкування повинні проводити прибирання прилеглої території, благоустрій присадибних ділянок навколо будівель, споруд та меж земельної ділянки, наданої у власність, оренду або користування.
Власники та орендарі павільйонів, магазинів, кіосків, лотків, пересувних точок або відповідальні особи зобов’язані прибирати територію навколо торгових споруд до початку робочого часу та підтримувати належний порядок протягом робочого дня. Біля кожної торгової точки повинна стояти урна для сміття, яка спорожнюється перед початком роботи і по мірі заповнювання.
Ще раз хочемо нагадати, що порушенням Правил благоустрою вважаються:
-неналежний санітарний стан території,
-влаштування звалищ побутового та будівельного сміття,
-стоянка транспортних засобів на газонах,
-самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах оголошень, афіш, плакатів,
-несвоєчасне косіння карантинних рослин,
-відсутність урн,
-відсутність договору на вивіз побутового сміття.
Міська рада та комунальні служби не мають відповідати за сміття, яке утворюється на прилеглій території до вашої забудови, а слідкувати за чистотою зобов’язані власники або орендарі будівель.
Тож прохання долучитися до спільної справи наведення порядку на своїх подвір’ях, присадибних ділянках та на прилеглих територіях і підтримувати постійно. Це наша відповідальність і справа кожного з нас.
Просимо громадян, керівників підприємств, установ та організацій Біляївської громади по-господарськи поставитись до питання благоустрою територій, за які ви несете відповідальність і дотримуватись Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території громади.