КП «Наш дім»

 • Адреса: вул.Спортивна, 9.
 • Директор: Лисенко Володимир Петрович
 • Телефони: 2-52-41 (бухгалтерія, замовлення послуг), 2-51-25 (секретар)
 • Час роботи:
  • з 8.00 до 17.00
  • обідня перерва з 12.00 до 13.00
  • вихідні – субота, неділя
 • Опис:Комунальне підприємство Біляївської міської ОТГ, в обов’язки якого входить санітарна очистка міста, обслуговування міського звалища, обрізка дерев, обслуговування ліній вуличного освітлення, здійснення регулярних внутрішньоміських рейсів по маршруту «Біляївка-Кільце», обслуговування міської дорожньої інфраструктури (автобусні зупинки, дорожні знаки, дорожня розмітка, місця загального користування). Окрім того, підприємство надає платні послуги населенню.

                     ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ КП «НАШ ДІМ» за 2016 рік.

Одним з основних комунальних підприємств, що забезпечує життєдіяльність міста є комунальне підприємство «Наш дім». Підприємство проводить роботи по благоустрою, санітарному очищенню і прибиранню міста, виконує роботи по озелененню і освітленню міста, здійснює міські пасажирські перевезення.

За минулий 2016 рік доход підприємства склав 6120700,00 грн. Враховуючи те, що основним замовником виконання робіт є міська рада – доход від виконаних робіт по міській раді склав  4771700,00 грн., фінансування за виконанні роботи по іншим видам робіт підприємства склало 1349000,00 грн.

Підприємство активно займається виконанням робіт по наведенню ладу і чистоти на вулицях міста, в парках, скверах. З території міста було зібрано, вивезено і утилізовано на полігоні 20880 м3. побутових відходів. На території полігону проводяться роботи по утилізації і похованню ТПВ. Всього було захоронено 48893 м3. Доход від цього виду діяльності за рік склав 323200,00 грн.

Одним з напрямів збору відходів є збір побутових відходів від населення. Необхідно зазначити, що на протязі тривалого часу завдяки фінансової підтримки міської ради тариф на збір та вивіз ТПВ від населення не змінюється і становить 3,2 грн. на чол.

За минулий рік підприємство за виконання робіт даного виду отримало доход на суму 208300,00 грн. З метою повнішого обхвату населення і організацій збором відходів, на теперішній час підприємство уклало 4080 договори (з них 3910 договори з населенням і 170 договори з різними організаціями).

Підприємством проводиться активна роз’яснювальна робота з населенням у сфері поводження з відходами, їх збором і утилізацією, дотриманням і виконанням мешканцями міста «Правил благоустрою населених пунктів». До осіб, що допускають порушення, були застосовані заходи адміністративної дії. За 2016 рік було виписано 1922 приписи та розглянуто 20 протоколів на суму 3959,00 грн.

Загальний доход підприємства від робіт по збору та вивозу безпечних відходів склав 426700,00 грн.

За минулий рік було виготовлено 18 шт. нових контейнерів та відремонтовано11 шт., виготовлено та встановлено на території міста 27 шт. урн для сміття.

Підприємство систематично активно бере участь в проведенні місячників по впорядкуванню міста, підготовці і проведенню святкових заходів. В ході проведення цих заходів були проведені роботи по впорядкуванню території пам’ятних об’єктів міста. Регулярно щорічно проводиться білення дерев, бордюрів в центрі міста, і на центральних вулицях.

Разом з роботами по санітарному прибиранню міста підприємство проводить ремонтно-відновлювальні роботи пошкоджених міських об’єктів загального користування, виготовлення різних агітаційних панно і стендів. За минулий рік підприємством було виконано робіт по цьому напрямку діяльності на суму 159091,00 грн.

Одним з напрямів робіт підприємства є забезпечення безпеки дорожнього руху в місті, в зв’язку з цим підприємством проводяться роботи по виготовленню та встановленню нових дорожніх знаків. За минулий рік було встановлено 24 нових дорожніх знаків, та відновлено 35 шт.

Підприємством проводиться робота по догляду і обслуговуванню зелених на саджень, посадка нових. Обпилювання і видалення аварійно-небезпечних дерев, підрізування кущів. За рік було обпиляно 120 шт. аварійно-небезпечних дерев. В цілях поліпшення освітлення міста в нічний час, підприємство на протязі року проводило роботи по підтримці міського освітлення в робочому стані. На утримання освітлення було витрачено 450050,00 грн., а це придбання світильників, ламп освітлення, кабельна продукція, електротехнічне силове устаткування, роботи по обслуговуванню та ремонту ліній, заробітна плата обслуговуючого персоналу.

Підприємство активно співпрацює з населенням у сфері надання допомоги та різноманітних послуг. За минулий період підприємством було надано послуги по 84 заявам від мешканців м. Біляївка, з них 53 чол. було доставлено 265 т. піску, 31чол. завезено 124 м3. дров.

Також необхідно зазначити, що підприємство планомірно та активно продовжує надавати послуги з пасажирських перевезень в місті. Безперебійно здійснює свою діяльність по перевезенню пасажирів на соціально значимому маршруті «Біляївка – Кільце». В минулому 2016 році  було перевезено 150415 пасажирів, в тому числі 70830 чол. пільгової категорії.

На даний час завдяки фінансовій підтримці міської ради вартість проїзду в міському автобусі складає 2,00 грн.

Дохід від діяльності в цьому напрямку надання послуг склав 540765,00 грн.

У сфері надання послуг ритуального характеру підприємством виконано робіт на суму 34210, 00 грн.

За минулий рік підприємство активно проводило роботи по наданню послуг рекламного характеру, було надано послуг на суму 24722,00 грн.

КП «Наш дім» в подальшому буде прикладати максимум зусиль своїх працівників по наведенню належного санітарного ладу і проведенню робіт по впорядкуванню та благоустрою території міста.