КУ «Центр надання соціальних послуг «Родинне коло» Біляївської міської ради

     В Біляївській міській територіальної громаді здійснює свою діяльність комунальна установа «Центр надання соціальних послуг «Родинне коло» Біляївської міської ради, згідно рішення Біляївської міської ради №1330-61/VII від 06 жовтня 2020 року.

      Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг «Родинне коло» є комплексним закладом соціального захисту населення, яка проводить соціальну роботу та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

     Основними принципами діяльності КУ «ЦНПС «Родинне коло» є законність, дотримання підхід, доступність та відкритість, конфіденційність, відповідальність за дотримання етичних та правових норм під час надання послуг, дотримання державних стандартів соціальних послуг, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій населення, які перебувають у складних життєвих обставинах.

    Основними завданнями КУ “ЦНСП “Родинне коло” є:

  1. Виявлення та формування інформаційної бази щодо осіб, сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
  2. Визначення індивідуальних потреб зазначених осіб у соціальних послугах.
  3. Організація, планування та якісне надання соціальних послуг, здійснення інших заходів, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
  4. Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до надання соціальних послуг та проведення соціальної роботи з особами та сім’ями.

    Комунальна установа “Центр надання соціальних послуг “Родинне коло” відповідно до покладених на нього завдань виконує такі функції:

    Здійснює виявлення та веде облік:

– осіб з інвалідністю;

– одиноких непрацездатних громадян (які потребують соціально-побутового обслуговування та допомоги, обстеження їх матеріально-побутових умов проживання і визначення потреб в необхідності надання різних видів послуг);

– осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги;

– осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям стихійним лихом, катастрофою і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

     Проводить оцінку потреб особи, сім’ї, обстеження матеріально-побутових умов за їх згодою, визначає планування надання соціальних послуг та метод соціальної роботи; впроваджує нові соціальні технології, спрямовані на виявлення отримувачів соціальних послуг на ранніх стадіях життєвих проблем.

    Надає відповідно до визначених індивідуальних потреб сім’ї наступні соціальні послуги:

– інформування;

– консультування;

– консультативно-кризовий телефон;

– представництво інтересів;

– посередництво;

– соціальну профілактику;

– соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;

– соціальний супровід сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування;

– соціальний супровід при працевлаштуванні та на робочому місці;

– кризове та екстрене втручання;

– соціальну адаптацію;

– соціальну інтеграцію та реінтеграцію;

– догляд вдома;

– натуральну допомогу;

– інші послуги.

Директор  «Центру надання соціальних послуг «Родинне коло» – Грозова Ірина Миколаївна тел. 0989695834

Соціальний працівник  (координує роботу соціальних робітників, які надають соціальну послугу «догляд вдома» пенсіонерам, інвалідам та одиноким непрацездатним особам похилого віку) – Андреєва Надія Миколаївна

тел. 0979384648

Фахівець із соціальної роботи (здійснює роботу та надає соціальні послуги, які спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати) – Салата Ольга Євгенівна тел. 0666680282

Робочий мобільний телефон 0960339650
Місце знаходження центру надання соціальних послуг «Родинне коло»:

м. Біляївка, проспект Незалежності, 7 (2-й поверх, каб. 6,7)

понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00