19 липня відбувся візит Дарії Нікорчук Dariia Nikorchukаналітика проєкту “Посилення повноважень і можливостей молоді на рівні місцевого самоврядування в Україні” від Національного українського молодіжного об’єднання. Воно має на меті забезпечити участь молоді в суспільному житті та формуванні відкритої молодіжної політики.
Долучився до зустрічі Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров та заступник міського голови Олена Кравченко.
Відкрито та щиро поспілкувалися з активною молоддю щодо стану молодіжної політики у громаді. Говорили про життя сьогодні, обговорювали плани на майбутнє. Юнаки та дівчата мали змогу зобразити наочно та представити своє бачення покращень в місті та в громаді.
Молодь Біляївської громади має багато ідей для втілення. А це є яскравим підтвердженням того, що вони небайдужі, що ці юнаки та дівчата люблять свою громаду, переймаються її майбутнім.
З такою молоддю – активною, завзятою, креативною, ми маємо майбутнє.
Вони підтримають та відбудують країну.
Слава Україні!
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/452083444_896289112538213_7756732074173263269_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/452141755_896289132538211_7070025492719256006_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/452142954_896289142538210_8868288206210210178_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/452204857_896289092538215_5157692347606824933_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/452229216_894499536050504_3258667660289876314_n-1.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/452262791_896289155871542_8476407356573789173_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/452414132_896288799204911_6265599202485209134_n.jpg)