Війна – важкий час для нашої країни, для людей. Окрім обстрілів, втрат, руйнувань війна несе з собою ще й цілу низку соціальних та психологічних проблемних явищ. Як їм протидіяти, як боротись з негативними наслідками, як спілкуватись з жертвами таких явищ? Сьогодні про це вкрай важливо знати психологам, медичним працівникам, освітянам, соціальним працівникам – усім тим, хто знаходиться на першій лінії контакту з населенням. Важливо вміти виявити постраждалу особу та вчасно надати психологічну допомогу, вчасно сказати потрібні слова. Саме з такою метою в «Родинному колі» відбувся тренінг на тему «Вистоїмо разом: вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з війною». Провели його представники ГО “Віра, Надія, Любов” спільно з Українським жіночим фондом. Участь у тренінгу взяли соціальні педагоги, психологи освітніх закладів громади, лікарі КНП “Біляївська багатопрофільна лікаря», головний спеціаліст відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Біляївської міської ради, головний спеціаліст Служби у справах дітей Біляївської міської ради, волонтер ГО “Біляївська самооборона». Це була змістовна та корисна зустріч. А по завершенню тренінга учасники отримали сертифікати та подарунки від організаторів.
Дякуємо ГО “Віра, Надія, Любов” та Українському жіночому фонду за проведений тренінг. А співпраця триває. Заради Перемоги!
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/417707386_822439376589854_7598663047385389675_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/418150903_822439136589878_9053832310729757209_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/418494893_822439256589866_8016398707286410595_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/418831159_822439249923200_3421069815216708196_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/418982193_822439149923210_6856492973143123495_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/420193413_822439086589883_4115228633323204298_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/420193429_821875106646281_2197654756396640436_n-1.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/420233413_822439319923193_7824035413980623450_n.jpg)