Спартакіада стартувала

З початком війни звичайний формат проведення шкільної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти Біляївської міської ради змінився, бо ми вимушені були орієнтуватися на вимоги часу.
    Незважаючи на всі перепони сьогодення, 1 березня в Біляївській громаді стартувала обласна Спартакіада учнів закладів загальної середньої освіти серед команд І групи.
    На базі Біляївської міської ДЮСШ за сприяння Одеської обласної спеціалізованої ДЮСШОР пройшли перші у 2022-2023 навчальному році змагання з шахів та шашок.
    Серед учасників були присутні команди міста Чорноморськ, Малиновського району м. Одеса та Біляївської громади.
    За підсумками гри з шашок І місце виборола команда Біляївської громади, ІІ місце дісталося спортсменам з міста Чорноморська, ІІІ стали команда Малиновського району м. Одеса.
    За підсумками гри з шахів І місце посіла команда з міста Чорноморськ, ІІ місце дісталося спортсменам Біляївської громади, ІІІ стали учні Малиновського району м. Одеса.
    Переможці змагань отримали почесні грамоти та кубки, а також подякували усім командам закладів освіти за активну участь.