Головуючим на апаратній нараді був міський голова Михайло Бухтіяров.
Усі питання, які були на порядку денному, були розглянуті. Зокрема заслухали інформацію Марії Кари, заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради, про виконання бюджету Біляївської міської громади територіальної громади за І півріччя 2024 року.
Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах міської ради за березень-червень 2024 року та про заходи Біляївської міської ради з 16 по 31 липня доповіла Олена Степаненко, начальник відділу організації роботи та управління персоналом міської ради.
Обговорили також план проведення заходів з нагоди відзначення Дня села Майори.
Олена Кравченко, заступник міського голови з соціально – економічних питань зазначила, що проходитимуть вони у форматі онлайн. Олександр Новак, староста села Майори, нагадав, що саме такий формат було обрано мешканцями шляхом опитування.
Працюємо. Разом до перемоги!
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/451011453_892004822966642_1261569839595935680_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/451325576_892004919633299_2724118351856600971_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/451371098_891993222967802_3982388726301041742_n-1.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/451547982_892004802966644_5566446874023690879_n.jpg)