Говорили про рух великовантажного транспорту нашим містом. А точніше, шукали шляхи його недопущення. Михайло Петрович акцентував увагу на необхідності втручання в цю ситуацію з метою збереження асфальтного покриття на дорогах. А до того ще й температура повітря цього року б’є усі рекорди. Тому важливо зберегти своє. В ході жвавого обговорення дійшли одностайної згоди, що треба патрулювати, аби не допускати проїзд такого транспорту через місто, а направляти в обхід. І що розпочати патрулювання потрібно якнайшвидше. Попередньо визначили час і напрямки, де такі патрулі чергуватимуть.
Володимир Іванов, голова ГО «Біляївська самооборона», запевнив, що графік буде складено вже найближчим часом. Ну а самі «самооборонці» активно підтримали ініціативу міського голови та висловили свою готовність до співпраці на благо громади
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/449769196_887009420132849_3001870925133206821_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/450052181_887009503466174_5454886581414049900_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/450074143_887009540132837_3133135560185363862_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/450210293_887009533466171_8154232606988103021_n.jpg)