У бою за Україну, внаслідок ворожого обстрілу під Бахмутом, загинув ще один наш воїн, мешканець Біляївки, 24-річний Євген Воржов. Женя був єдиним сином у матері. На захист рідної землі став у перші місяці повномасштабного вторгнення рф.
Біляївська міська рада висловлює щирі співчуття матері та рідним Євгена. Уся Біляївська громада сумує з приводу загибелі захисника України. Тепер Женя захищатиме нас з небес…
Герої не вмирають!
Про дату і час поховання Євгена повідомимо пізніше.
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/336886023_6040634616058652_1136122737376173544_n.jpg)