Звіт депутатів ПП “Слуга народу” за 2021 рік

    Під час зустрічі обговорили підсумки роботи депутатів міської ради за 2021 рік.

     За звітний період депутатами фракції було прийнято 89 громадян, проведено 17 зустрічей з мешканцями. Зустрічі з виборцями проходили у форматі особистих прийомів громадян на округах та письмових звернень. Звернення та скарги надходили з таких питань: оформлення субсидій та пільг, встановлення опіки, реєстрація місця проживання, виділення матеріальної допомоги, оформлення земельних ділянок, ремонту доріг, питання благоустрою та ін. Жодне звернення не залишилося без уваги і більша частина з них вирішена.

     Депутати фракції активно приймають участь у пленарних засіданнях сесії та працюють в постійних комісіях. Активно та детально вивчаються питання не лише комісії, до складу яких входять, а й інших комісій.

    За звітний період на засіданнях сесій ради підтримали перелік рішень з актуальних питань, що є важливими для життєдіяльності громади, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті ради .

    На постійному контролі депутатів фракції залишаються такі поточні питання: грейдерування вулиць, обкіс узбіч доріг, заміна ламп вуличного освітлення, ремонту колодязів, заміні люків та ін.

    Забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян та внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення – основне завдання депутатів фракції.