Біляївська громада та “Карітас Одеса УГКЦ” – завжди плідна співпраця на благо громади

   В рамках проєкту «Простір дружній до дитини» благодійний фонд “Карітас Одеса УГКЦ” в Біляївці провів 4 заходи з дітками з числа внутрішніх переселенців та пільгових категорій з числа місцевих мешканців.
   Діти за цей час навчились розмірковувати над питаннями безпечної поведінки з незнайомцями чи малознайомими в інтернеті та звичайному житті, засвоїли базові правила поведінки через гру “Правда чи ні”, яку проводили фахівці з протидії торгівлі людьми. Цікавим та корисним сюрпризом для дітей стала легосесія, завдання якої – не просто зібрати конструкцію, а вчити дітей об’єднуватися, домовлятися, концентруватися, проявляти фантазію та креативність, досягати результату.
   Одеська Обласна Організація «Спорт для всіх» запропонувала діткам різноманітні спортивні активності. Завершальним було заняття-знайомство з небезпеками, що пов’язані з вибухонебезпечними предметами. Разом з дітьми пропрацювали алгоритмом дій у ситуаціях натрапляння на підозрілі предмети.
   Окрім знань, діти в подарунок отримали ще й розмальовки та олівці.
   Ці зустрічі стали можливими завдяки тісній співпраці Біляїівської міської ради та Caritas Odesa UGCC.
   Простір діє в межах проєкту “Гуманітарний захист людей, які постраждали від війни в Україні”, що реалізується за підтримки Nachbar in Not та Caritas Österreich.
Категория: news