Граденицям виповнилось 233 роки.

   Минулих вихідних в селі Градениці відзначили 233 – тю річницю з Дня заснування. Щиро дякуємо ЗСУ за можливість відзначити цю подію, за можливість сказати «Спасибі» тим, хто щоденно працює для села, хто щиро переймається його долею.

   Теплі слова вітань від усієї громади та від себе особисто передав мешканцям Градениць Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров. Привітали Градениці з Днем народження Юрій Крук, Віталій Барвіненко, зі спільним святом вітала односельців депутат Одеської обласної ради Марина Зінченко. Вони щиро подякували граденичанам за патріотизм, любов до рідного куточку України, за самовіддану щоденну працю на благо села та громади.

   Привітали мешканців Градениць, побажали добробуту та процвітання і старости сіл Біляївської громади Іван Вишневський, Володимир Осадчий, Олександр Новак. Слова поваги та вдячності за порозуміння та спільну роботу на благо Градениць та усіх його мешканців висловив староста села Олександр Савчук.

   Адже сьогодні, як ніколи треба бути єдиними. Для родини, для села, для усієї України. Бо кожна добра справа – це один крок до перемоги.

Зі святом, Градениці! До Перемоги – разом!

Категория: news