Маємо берегти пам’ять про своїх героїв, вшановувати їх та бути вдячними за жертву

  Сьогодні в міській раді відбулась зустріч з родинами загиблих героїв Біляївської громади. Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров подякував усім, хто прийшов на цю важливу зустріч та висловив свою повагу.
  Очільник громади зазначив, що метою зустрічі є обговорення двох проєктів. А саме: облаштування Стели пам’яті полеглих захисників України в місті Біляївка та концепцію будівництва меморіального комплексу на кладовищі по вулиці Шевченка, де поховані наші Герої. Михайло Петрович запевнив, що вшанування пам’яті Героїв – це безумовна необхідність, це наш святий обов’язок. І те, як виглядатимуть місця пам’яті, обов’язково буде обговорюватись з рідними загиблих.
  Щодо першого проєкту, з ним присутніх познайомила Олена Кравченко, заступник міського голови. Після детального обговорення шляхом голосування було обрано дизайн центральної частини стели та колір фото Героїв.
  Можливу концепцію меморіального комплексу презентувала Тетяна Молодід, начальник управління містобудування, землевпорядкування та комунального майна міської ради. Тетяна Вікторівна зазначила, що інститутом національної пам’яті надано рекомендації щодо загального вигляду таких меморіалів. В ході обговорення вирішили підтримати запропоновану концепцію.
  Дякуємо учасникам зустрічі за порозуміння. І надалі наша робота триватиме у тісному контакті з рідними загиблих. Важлива думка кожного з них, адже вони втратили найдорожче.
  Вшанування пам’яті про загиблих воїнів — це наша вдячність за те, що ми можемо жити, працювати й любити. Це наша вдячність їм за можливість побачити нашу Перемогу.
  Героям Слава!
Категория: news