На часі!

   Скошування трави – це один із невід’ємних елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду вулиць і дворів.
   Рясні дощі сприяли тому, що трава піднімається швидкими темпами. Працівниками КП «Наш дім» щоденно проводяться роботи по скошуванню трави на узбіччях доріг, в парках, біля зупинок громадського транспорту та кладовищах.
   Шановні мешканці громади! Управління розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства нагадує, що покіс трави необхідно здійснювати при досягненні висоти трав’яного покрову 10-15 см та звертається до всіх власників та користувачів земельних ділянок, керівників підприємств та організацій підтримувати належний санітарний та естетичний стан прилеглих та закріплених територій, забезпечувати своєчасне прибирання та скошування трави, бур’янів, а також наголошує про адміністративну відповідальність за порушення Правил благоустрою територій населених пунктів Біляївської міської територіальної громади (далі – Правила благоустрою) за статтею 152 КУпАП, а саме:
порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, в тому числі несвоєчасний покіс трави та видалення бур’янів, які тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.);
на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятидесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).
   У разі порушення Правил благоустрою на порушників буде складено протоколи за ст. 152 КУпАП.     Протоколи розглядатимуться на засіданні адміністративної комісії для прийняття рішення щодо порушників Правил благоустрою.
   Водночас хочемо подякувати тим мешканцям громади, які систематично скошують траву на своїх територіях. Завдяки вашій небайдужості вулиці нашої громади будуть виглядати охайними і впорядкованими.
   Закликаємо мешканців громади, суб’єктів всіх видів господарювання відповідально поставитись до боротьби з травостоєм на своїх прилеглих територіях, а не покладатись на комунальників, оскільки в КП «Наш дім» не вистачає робочих рук, крім того, що проведення робіт по скошуванню трави біля своїх ділянок обов’язок кожного мешканця.
   У разі дотримання усіма мешканцями Правил благоустрою комунальне підприємство зможе направити свої ресурси для виконання інших нагальних потреб для покращення санітарного стану нашої громади. Також пам’ятаймо і про важливість видалення бур’янів та покіс високорослої трави в місцях поховань рідних та близьких.
   Сподіваємось на вашу підтримку та розуміння! Разом до перемоги!
Категория: news