Сьогодні, 6 червня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Біляївської міської ради під головуванням міського голови Михайла Бухтіярова.

   На порядку денному питань було небагато, але потребували термінового розгляду через встановлені законом терміни. А саме:
– Про надання Л.Г. статусу дитини-сироти.
– Про надання Л.П. статусу дитини-сироти.
– Про надання Ф.О. статусу дитини-сироти.
   Ухвалили також рішення про поповнення прийомної сім’ї Б. та влаштування на виховання та спільне проживання двох малолітніх дітей.
   Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності, має бути захищеною.
   Захист прав дитини – пріоритетний напрямок діяльності Біляївської міської ради.
   Також Управлінням розвитку та експлуатації ЖКГ Біляївської міської ради було представлено проєкт рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету «Про тимчасове призупинення, зміну режимів роботи та планової кількості оборотних рейсів за добу на автобусних маршрутах загального користування на період воєнного стану», в якому передбачались зміни в рейсах «Біляївка – Кільце» (АТП – Генерала Глібова у звичайному режимі руху) та «Біляївка – Кільце» (АТП – вул. Садова, у режимі маршрутного таксі). Відповідне рішення ухвалене з огляду на зменшення пасажиропотоку через закінчення навчального року. Затверджені режими роботи на вказаних маршрутах шукайте нижче.
Категория: news