Триває підготовка до пленарного засідання сесії Біляївської міської ради.

  Сьогодні відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій:
– з питань транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва;
– з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестиційної діяльності та розвитку підприємництва;
– з питань регламенту, етики, гласності, законності, правопорядку та міжнародного співробітництва
за участі Біляївського міського голови Михайла Бухтіярова.
  На порядку денному спільного засідання комісій було 10 питань.
  Ось деякі з них:
– Про Програму створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Біляївської міської територіальної громади на 2024-2025 роки.
– Про внесення змін до рішення Біляївської міської ради від 22 грудня 2022 року № 772-32/VIІI «Про затвердження Програми Благоустрою Біляївської міської територіальної громади на 2023-2025 роки».
– Про затвердження звіту про виконання бюджету Біляївської міської територіальної громади за І квартал 2024 року.
– Про внесення змін до рішення Біляївської міської ради від 21 грудня 2023 року №1196-44/VІІІ “Про бюджет Біляївської міської територіальної громади на 2024 рік”. Зокрема рішення пов’язане з виділенням коштів на створення меморіальних банерів для вшанування пам’яті загиблих Героїв Біляївської громади.
  Усі питання порядку денного були детально розглянуті та рекомендовані на розгляд сесії. Дякуємо депутатам за плідну роботу. Усі проєкти рішень майбутньої, 49-ї сесії, на нашому офіційному сайті за посиланням: https://bilyaivka.od.gov.ua/sesiya-20-06-2024/
Категория: news