Управління розвитку та експлуатації ЖКГ Біляївської міської ради нагадує: З покращенням погоди пора взятися за наведення благоустрою та санітарного порядку.

   У цей складний час попри труднощі пов’язані з ситуацією в країні, комунальні служби роблять все можливе для того, щоб забезпечити належний санітарний стан населених пунктів громади. Але благоустрій – справа спільна, як органів місцевого самоврядування так і кожного мешканця громади. Вигляд наших вулиць, доріг, будівель, споруд свідчить не тільки про діяльність місцевої влади, а й про добробут, хазяйновитість та любов до свого міста чи села жителів населеного пункту.
   Враховуючи сприятливі погодні умови настав час готуватись до весняного прибирання власних та закріплених територій, приведення у належний санітарний стан прилеглих до присадибних ділянок територій, а саме: прибирання сміття, листя, підрізки дерев, прибирання з прилеглих територій будівельних матеріалів та будівельних відходів. Просимо в ході наведення порядку на прилеглих територіях не накопичувати купи сміття та раціонально його розприділяти.
   Інспектором та техніками з благоустрою щоденно проводиться моніторинг вулиць, провулків та інших громадських місць на предмет виявлення фактів порушення Правил благоустрою територій населених пунктів Біляївської міської територіальної громади. При виявленні порушень виписується припис з описом недоліків і терміном виконання. З мешканцями ведуться роз’яснювальні бесіди стосовно дотримання правил благоустрою. Правила благоустрою – це правовий документ місцевого значення і є обов’язковим для виконання. За порушення цих правил передбачена адміністративна відповідальність за ст.152 КУпАП. Управління розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Біляївської міської ради вкотре звертається до мешканців громади про необхідність повідомляти щодо розміщення на прилеглій території будівельних матеріалів та терміни їх використання за телефонами: (04852) 2-52-11, 0672863792. Це збереже час та завадить неконтрольованому накопиченню будматеріалів на прилеглих територіях, що, в свою чергу, допоможе утримувати охайний вигляд вулиць нашої громади.
   Сподіваємося на порозуміння і співпрацю з боку мешканців щодо приведення територій населених пунктів громади в належний санітарний стан.
Категория: news