В Кагарлику відзначили 170-ту річницю заснування села.

   Звичайно ж, без гучних святкувань. Бо не на часі. На початку заходу вшанували тих, хто віддав життя, боронячи нас з вами.
   Та все ще буде. А цього разу відзначили активних, небайдужих, тих, хто усім серцем з рідним селом, хто вірить в його світле майбутнє, хто живе й працює для села, громади, країни. Щирі, справжні, працьовиті кагарличани.
   Мешканців села привітав очільник громади Михайло Бухтіяров, подякував за щоденну працю, за патріотизм, за небайдужість та порозуміння, побажав мирного майбутнього та втілення усіх задумів і планів.
   З вітаннями з нагоди Дня села до Кагарлика завітав голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко, від імені Одеської районної військової адміністрації присутніх привітала Ольга Дурбало. Приєднались до вітань та побажань з нагоди Дня села Кагарлик і старости населених пунктів громади – Володимир Осадчий та Олександр Новак.
   Звичайно ж, як завжди, теплими та щирими були побажання старости села Івана Вишневського на адресу односельчан. Іван Іванович подякував їм за співпрацю, порозуміння, за любов до рідного села.
   А ще були розваги з аніматорами для малюків, фотовиставка про історію села, благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Тут було тепло, затишно, душевно, як в родині. Адже Кагарлик і є великою родиною.
   З Днем народження, Кагарлик!
   З вашим святом вас, кагарличани!
  Нехай збуваються мрії. Та спершу – наша найголовніша велика спільна мрія – мрія про Перемогу та мир!
 
Категория: news