Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Біляївської міської ради під головуванням Олени Кравченко – заступника міського голови з соціально – економічних питань.

Кожне з шести питань порядку денного члени комісії розглянули максимально ретельно, адже мова про забезпечення законних прав та інтересів дітей, про їхнє щасливе дитинство.

Зокрема розглянули питання про надання дозволу громадянці Б. на вчинення правочину. Наступними у порядку денному були питання про позбавлення батьківських прав громадянина Б. відносно малолітньої доньки та про надання К. статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Одразу два питання порядку денного були про довлаштування дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання та спільне проживання до прийомних сімей в Біляївці. Комісія ухвалила рішення щодо доцільності по цим двом питанням. Дякуємо прийомним родинам за свідому громадянську позицію, за бажання дати любов і батьківську опіку тим діткам, які їх не мали раніше.

Якщо ви хочете взяти дитину в свою родину, відчуваєте сили та бажання зробити щасливою хоча б одну дитинку, що позбавлена батьківського піклування, зверніться до Служби у справах дітей Біляївської міської ради за адресою пр–т Незалежності, 7, тел. т.в.о. начальника Служби 096-678-99-34. Тут Вас проконсультують, які форми влаштування дітей в сім’ї на виховання передбачені на сьогодні в Україні, дадуть професійні рекомендації та роз’яснення.

Якщо хоча б раз в житті думали про це – відкрийте серце і зробіть крок!

Категория: news