З метою попереднього розгляду проєктів рішень, в рамках підготовки до сесії, яка запланована на 11 липня, сьогодні, 4 липня, відбулись засідання профільних депутатських комісій.
На засіданні комісії питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів було розглянуто 7 проєктів рішень. Усі вони рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні сесії Біляївської міської ради.
Окрім того відбулось спільне засідання депутатських комісій:
– з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестиційної діяльності та розвитку підприємництва;
– з питань регламенту, етики, гласності, законності, правопорядку та міжнародного співробітництва;
– з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та у справах молоді.
Усі 12 питань порядку денного ретельно опрацьовані депутатами та підтримані як такі, що будуть винесені на сесію. Дякуємо депутатам за кропітку працю, за співпрацю з міською радою задля громади та заради комфорту її мешканців.
Усі проєкти рішень майбутньої сесії на нашому офіційному сайті за посиланням: https://bilyaivka.od.gov.ua/…/proyekty-rishen-sesiyi…/
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/449493428_883942273772897_6368639839073181043_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/449529755_885288983638226_1769707056809822441_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/449722983_885288846971573_2610710173510535785_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/449723278_885289180304873_5839011756597258611_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/449724144_885288996971558_8951442391113307094_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/449734586_885289246971533_723264210006335857_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/449741328_885289196971538_5420282814241937411_n.jpg)