Вітаємо з Днем усиновлення

   Історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки. Батьківство – це велике щастя, і разом з тим велика жертовність.

   Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.

   17 вересня Згідно Указу Президента України № 455/2023 в Україні відзначається свято «День усиновлення». Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, що прийняли в свої сім’ї дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї. Це свято життєвої мудрості і щирості,  свято розуміння,  свято великої душі та великого терпіння.

   Сьогодні в нашій територіальній громаді зростають 20 усиновлених дітей, функціонує два дитячих будинки сімейного типу в яких виховується 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 5 прийомних родин до яких влаштовано 8 дітей, також проживають 30 родин опікунів, піклувальників в яких проживає 37 дітей. Завдяки любові, гуманності і милосердю усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, діти знайшли маму та тата, щасливу родину, сімейний затишок.

   Щиро вітаємо  усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

    Біляївська міська територіальна громада пишається Вами та бажає усім родинам міцного здоров’я, мирного неба, взаємної любові та розуміння!

    Пам’ятаймо, що чужих дітей не буває…