Волонтери ГО «Біляївська самооборона» в черговий раз відвідали Херсонщину.

   Зокрема побували в с.Біляївка, щоб передати продуктові набори, щирі слова підтримки та сувеніри від Біляївського міського голови Михайла Бухтіярова та від усієї Біляївської громади. Староста села Біляївка Олександр Вансович подякував за таку важливу та потрібну підтримку. «Ми дуже цінуємо вашу увагу та допомогу. Вони нам наразі дуже потрібні. Дякую міському голові Михайлу Бухтіярову, волонтерам та мешканцям Біляївки з Одещини від імені усіх мешканців Біляївки, що на Херсонщині!» – зазначив Олександр Володимирович.
   Волонтери розповіли, що моральний стан мешканців деокупованих територій сьогодні вкрай важкий. Потребують вони і матеріальної підтримки. Потрібно відновлювати будинки, школи та усе, що порушили кляті орки. Неможливо уявити, який жах пережили місцеві жителі. Обстріли, обшуки, катування, приниження, страх та біль – що вже ніколи неможливо забути. Моральна та фізична втома людей потребує тривалого відновлення. Саме тому ми не маємо права залишити село – тезку наодинці з таким тягарем. Маємо простягнути руку допомоги. І ми обов’язково допоможемо та підтримаємо, наскільки це в наших силах.
   Там, на Херсонщині, в лавах ЗСУ Україну захищає депутат Біляївської міської ради, начальник управління розвитку та експлуатації ЖКГ Андрій Руденко. Коли дізнався, що земляки будуть поряд, попросив передати їм з побратимами домашніх смаколиків, бо скучили за домом, за домашньою їжею, що приготована з любов’ю. «Біляївська самооборона» з задоволенням відгукнулась на це прохання та передали їм з рідного міста і запашних домашніх пиріжків, і не тільки. Це найменше, що ми можемо зараз зробити для тих, хто боронить наш спокій. Дякуємо вам, наші захисники! Нехай береже вас Бог!
   А команда ГО «Біляївська самооборона», щойно повернувшись додому, вже почала готуватись до наступної поїздки. Бо ми маємо підтримувати українців, які зараз у скруті. Інакше не має бути. Наша сила – в єдності.
  Разом до Перемоги!
Категория: news