З турботою про природу

   Сьогодні, 6 лютого, відбулась термінова нарада за участі представників міської ради, Нижньодністровського національного природного парку, КП та громадських організацій.
   Тема зустрічі – допомога диким птахам, а зокрема лебедям, які масово поселились цьогоріч на водоймі в нашому місті. Щодо загибелі та погіршення стану птахів Юлія Тернова, представник Нижньодністровського національного природного парку, назвала декілька можливих причин. Це може бути інфекція, а може бути недбалість відвідувачів, а саме – неправильне годування птахів.  Наразі причини встановлюються спеціалістами – орнітологами.
   Найближчим часом спільно ННПП та ГО «Парасолька надії» буде виготовлено інформаційні плакати та розміщено біля водойми, де найбільше бажаючих поспостерігати за птахами. Вони попереджатимуть, які продукти є небезпечними для птахів, а якими птахів можна підгодовувати.
   Згодом планується встановлення стаціонарних інформаційних стендів про поводження з дикими птахами на території парку. Макети підготує парк, виготовленням стендів займатиметься КП «Спутник». А от з матеріалами треба допомогти. Згодом буде оголошено збір для реалізації цього проєкту. Просимо слідкувати за нашими анонсами та долучитись до збору.
   Давайте разом зробимо добру справу та допоможемо птахам, які населяють дельту Дністра.
Категория: news