Засідання виконавчого комітету під головуванням Біляївського міського голови Михайла Бухтіярова відбулось сьогодні, 23 травня, в Біляївській міській раді.

   На засіданні було розглянуто понад півтора десятки питань. А саме:
– Про визначення переможця конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Біляївської міської територіальної громади та укладання договору.
– Про організацію перевірки стану виконання заходів з благоустрою підприємствами та установами, що перебувають у комунальній власності Біляївської міської територіальної громади.
– Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції безпеки у закладах освіти Біляївської міської ради на 2023-2025 роки.
– Про продовження строку дії контракту з директором Біляївської міської дитячо-юнацької спортивної школи.
– Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30 жовтня 2018 року № 193 «Про створення координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Біляївської міської ради».
– Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Біляївська багатопрофільна лікарня» Біляївської міської ради за 2021 рік.
– Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Біляївська багатопрофільна лікарня» Біляївської міської ради за 2022 рік.
– Про затвердження тарифів на платні медичні послуги Комунального некомерційного підприємства «Біляївська багатопрофільна лікарня» Біляївської міської ради.
– Про надання матеріальної допомоги.
Службою у справах дітей на розгляд виконкому запропоновано наступні проєкти рішен:
– Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітнього К. за місцем проживання матері.
– Про надання П. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
– Про надання П. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
– Про надання неповнолітньому Ш. дозволу на вчинення правочину придбання (купівлі) житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами. Усі вони були ухвалені одноголосно.
Окрім того, розглянуто та ухвалено рішення земельні. А саме:
– Про затвердження проєктно-кошторисної документації: «Капітальний ремонт тротуару з паркувальним майданчиком по вул. Успенська (від №2 до №4) в м. Біляївка, Одеського району, Одеської області».
– Про надання згоди Біляївській міській територіальній громаді в особі управління містобудування, землевпорядкування та комунального майна Біляївської міської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво укриття для закладу Біляївського ліцею №1 .
– Про надання згоди Біляївській міській територіальній громаді в особі управління містобудування, землевпорядкування та комунального майна Біляївської міської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво споруди для фізкультурно-оздоровчого заняття з укриттям для закладу Біляївського ліцею №2 .
   Триває життя. Працюємо на благо громади та її мешканців, наближаючи нашу перемогу.
   Далі буде.
  Детальніше з цими та іншими рішеннями виконавчого комітету можете ознайомитись на офіційному сайті міської ради за посиланням: https://bilyaivka.od.gov.ua/
Категория: news