Звернення до мешканців міста, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців  доєднатися до прибирання та навести лад на своїх прилеглих та закріплених територіях

     День народження міста свято улюблене і шановане всіма мешканцями м. Біляївка. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято єднає тих, хто тут живе, кому не байдужа наша люба Біляївка. З кожним роком наше місто стає світлішим, більш затишним, комфортним і привітним.

     В цьому році День свого народження м.Біляївка відзначатиме 30 вересня.

     Як і в кожній родині на свята прийнято наводити порядок, так і наша Біляївка  готується до свята.

     Працівники комунального підприємства «Наш дім» не припиняють роботи по наведенню санітарного порядку в місті: проводять покіс трави, підрізають дерева, облаштовують клумби, пофарбували дитячий майданчик в Паркі Перемоги. Віримо, що і  мешканці міста не залишаться осторонь і підготуються до нашого спільного свята, щоб порадувати себе і гостей Біляївки.

    Міська рада звертається до мешканців міста, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців  доєднатися до святкового прибирання та навести лад на своїх прилеглих та закріплених територіях.

    Зустрінемо День народження міста у чистоті та порядку.

    Разом до перемоги! Миру та добробуту  кожній родині!

Категория: news