11 червня, розпочалась програма AGROw UP

  11 червня, розпочалась програма AGROw UP – це безплатні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити. Програма реалізується в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.
Учасниками програми можуть стати власники/власниці, керівники/керівниці малого та середнього бізнесу, який:

• зареєстрований та функціонує на території, підконтрольній Україні; ‘

• працює у сфері рослинництва понад 1 рік;

• займається сільським господарством чи переробкою як основною сферою діяльності, або ж має план щодо запуску переробки своєї продукції;

• має від 5 до 249 працівників/працівниць;

• належить громадянам України (не менше 51% компанії’).

  Прийом заявок від учасників/учасниць триватиме з 11 до 25 червня. Після цього ми відберемо до участі 20 учасників/учасниць, які впродовж липня 2024 року  отримають безкоштовні індивідуальні консультації за одним із обраних напрямів: розвиток бізнесу (планування, стратегія, оптимізація, масштабування), маркетинг та цифровий маркетинг, візуальний стиль та дизайн, вихід на нові ринки, сертифікація та стандартизація, безпека харчових продуктів, бухгалтерський облік, оподаткування та юриспруденція, технологія переробки та вирощування, залучення грантів та інвестицій.
  Також у межах програми на платформі Zoom відбудуться 6 безкоштовних вебінарів про різні аспекти переробки рослинної продукції.

 Детальніше: https://agrowup.bard.cv.ua/

Категория: news