Кагарлицька гімназія провела у доросле життя своїх пташенят.

   Попереду у них багато питань, на які треба шукати відповіді. Треба продовжити навчання, обрати професію, та головне – завжди залишатись людиною.
   У п’ятницю, 14 червня, випускники гімназії отримали свій перший в житті документ про освіту – свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. Привітати їх з цією важливою подією на святково прибране подвір’я гімназії завітало ледь не усе село. Завітали на урочистий захід Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров, начальник управління освіти Ольга Тьосса, староста села Кагарлик Іван Вишневський та побажали випускникам сил та наполегливості у досягненні поставлених цілей, вірних друзів поряд, вдячності батькам та вчителям. А ще – обов’язково повернутись до рідного села, щоб розвивати та розбудовувати.
   Окремо варто подякувати класному керівнику Селіховій Валентині Анатоліївні за професіоналізм, за виховання молоді у такий нелегкий час.
   Батьки благословили дітей на щасливу долю, подякували вчителям за виховання своїх синів і донечок та ще й зробили випускникам чудовий подарунок у вигляді запального танцю.
   У добру путь, шановні випускники. Нехай щастить.
Категория: news