Щирі вітання “МГО “Активна молодь Біляївської громади”” , яка виграла грант у конкурсі UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)!

   Отримані кошти будуть витрачені на реалізацію проєкту «Квест-фест «Гарна Біляївка».
   Реалізація проєкту здійснюватиме “МГО “Активна молодь Біляївської громади”” спільно з Біляївською міською радою, Нижньодністровським національним природним парком та КП «Спутник» за участі учнівської молоді.
   Сьогодні відбулась зустріч представників для обговорення співпраці задля втілення проєкту в життя.
  Нагадаємо історію проєкту.
  Команда “МГО “Активна молодь Біляївської громади”” взяла участь у конкурсі UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та пройшла достатньо насичений шлях: з-поміж 150 команд прорвалась у топ-20. Побували на співбесіді, потім пройшли перший етап з організаторами та познайомились з менторами. На другому етапі провели дослідження з обраної проблеми. А третій етап виявився найбільш цікавим, адже відбулось визначення, що саме потрібно зробити для вирішення проблеми. Пройшли онлайн курси з менеджменту та рішуче вистояли у фінальному етапіта вибороли грант у 78 тис.грн. на реалізацію проєкту.
  Отож, вирушаємо в проєкт!
  Дякуємо нашій молоді за популяризацію екологічної освіти, за турботу про навколишнє середовище, за активну громадянську позицію, за наполегливість у досягненні мети. Бажаємо нових перемог на благо громади.
  Біляївська громада має майбутнє!
  Про UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) – за посиланням:
Категория: news