Актуально, адже літо вже почалось

   Ще одна робоча нарада з обговорення виходу маломірних суден на визначені ділянки Турунчука й Дністра відбулась сьогодні в Біляївській міській раді.
   На зустрічі традиційно були присутні представники Одеської РВА, Біляївської міської ради, прикордонної служби та поліції, Чорноморського міжрегіонального управління Адміністрації судноплавства, Нижньодністровського національного природного парку, бази-стоянки «Сафарі» та суб’єкти підприємницької діяльності.
   Михайло Бухтіяров, Біляївський міський голова, зазначив, що дана зустріч напевно є вирішальною для відкриття туристичного сезону цього року, тому наразі необхідно остаточно обговорити усі деталі. Михайло Петрович подякував учасникам зустрічі за порозуміння у прийнятті позитивного рішення. Також нагадав, що дії узгоджені з усіма сторонами. Це надважливо, адже триває в країні триває військовий стан, тому першочерговими є безпека та вирішення усіх питань в рамках закону.     Також очільник громади зазначив, що вирішальними для тих, хто виходитиме на Турунчук та Дністер на маломірних судах, будуть дисциплінованість та дотримання усіх зазначених умов.
   Про усі умови для виходу на водойми говорили на попередній нараді: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02SCpPGzapAmXdMzfuVjMykhtSvQ8gPnPGNVSzQ7iYbH7Nf8dXRKkeH4pWG2P21DWfl&id=100064713965387
   Нагадаємо, що вихід на воду плавзасоби матимуть лише з бази – стоянки «Сафарі» (вона єдина в громаді має дозвіл на провадження діяльності), лише у чітко визначений час, після перевірки прикордонною службою та з належним чином оформленими документами.
Категория: news