Сьогодні, 5 червня, в Біляївській міській раді родині загиблого захисника Дмитра Яровенка вручили державну нагороду – Орден за мужність ІІІ ступеня (посмертно).

   Заступник командира військової частини 3012 по роботі з особовим складом, полковник Лєдєнцов Ігор Олександрович передав нагороду матері загиблого героя, Ірині Яровенко.
   Усі, хто прийшли цього дня на захід, зі світлою скорботою згадували Дмитра, адже він був світлою людиною і залишив по собі неймовірну кількість добрих спогадів. Переглянули відео про нього, створене учнями ліцею №1. Сюжет розповідає про дитинство та юність Діми, про його службу та розповіді про нього побратимів. Про те, як він міг по-справжньому жити, товаришувати, підтримувати, згуртовувати людей та захищати Батьківщину. До останнього подиху. Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров у своєму зверненні до матері та рідних Дмитра запевнив, що пам’ять про Дмитра завжди житиме, висловив глибокі співчуття й подякував за патріотизм, мужність і жертовність Героя, гідного сина громади, Дмитра Яровенка.
   Вічна пам’ять, честь і шана Герою!
Категория: news