1 червня, в День захисту дітей, в селі Градениці Біляївської громади вже втретє відбувся конкурс талантів памʼяті Анатолія Гритенка.
Конкурсанти змагалися у чотирьох вікових категоріях. Вокалісти і музиканти, танцюристи і художники, повітряні гімнасти та шанувальники прикладного мистецтва демонстрували свої таланти. Серед членів журі були секретар Біляївської міської ради Людмила Борисенко, заступник міського го голови Олена Кравченко, а головою журі був Олександр Савчук, староста села Градениці. Журі було нелегко, адже усі конкурсанти неповторні, талановиті, а ще-неймовірно щирі.
Ніхто з глядачів не залишився байдужим, адже енергія юних учасників потужною хвилею накривала весь зал. Це було неймовірно!
Дякуємо всім учасникам та організаторам цього чудового заходу, щирі вітання переможцям.
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/445096019_865045948995863_8274951636682133710_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/445799478_865046545662470_9149049685466569134_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/445805468_865046708995787_2530621250630318707_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/445827379_865045752329216_8249697699190607048_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447067803_865045725662552_8208475139787733550_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447242822_865046518995806_1478027543377757731_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447250324_865045058995952_4231935888473649908_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447281824_865044968995961_6335797280779595283_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447281927_865045795662545_8813624298928044067_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447292143_865045835662541_6538914704587651496_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447428861_865045908995867_4051042331328210810_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447433279_864066929093765_273323431708448853_n-1.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447436182_865046432329148_4730849187174130140_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447440503_865045648995893_3623125074868859797_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447443464_865045602329231_5079940957697851565_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447469443_865045915662533_8336342230560393535_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447518646_865046402329151_3222835657468213163_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447519197_865045685662556_4835984971351095624_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447654617_865045698995888_3459166615778347632_n.jpg)
![](https://bilyaivka.od.gov.ua/wp-content/uploads/447752928_865045428995915_694554489885576062_n.jpg)