Цьогорічні випускники Біляївської мистецької школи отримали свідоцтва.

  31 травня, в останный день весни, в мистецькій школі було урочисто та гамірно. З нагоди вручення свідоцтв тут відбувся святковий концерт. Учні грали, танцювали, співали.
  Людмила Борисенко, секретар Біляївської міської ради та Олексій Андрєєв, керуючий справами виконавчого комітету Біляївської міської ради, також завітали на цей захід, щоб від імені Біляївської міської ради, Біляївського міського голови Михайла Бухтіярова та від себе особисто щиро привітати учасників цього мистецького заходу з завершенням навчального року, а випускникам побажати подальших успіхів у навчанні, подякувати викладачам за віру у своїх вихованців, за професіоналізм.
   Привітала випускників і Антоніна Карпівна Дмитрієвська, директор комунального закладу. Окрім того вона щиро дякувала батькам за порозуміння, за підтримку.
   В добру путь, випускники! Нехай не полишають вас натхнення та творчий запал. І хай не всі з вас стануть професійними музикантами, танцюристами, художникам. Але та любов до творчості, яку вам прищепили у стінах Біляївської мистецької школи, нехай неодмінно залишиться з вами назавжди!
Категория: news